طراحی سایت دیجی ملک – جستجوی هوشمند املاک

درباره پروژه

ما در دیجی ملک هر ماه هزاران ملک جدید را برای فروش یا اجاره به نمایش می گذاریم و به شما مزیتی غیر قابل رقابت در جستجوی خانه بعدی خود می دهید. از مبل راحتی خود یا با استفاده از برنامه تلفن همراه خود می توانید علاوه بر املاک مسکونی، هزاران ملک تجاری برای اجاره و فروش جستجو کنید.
هر ملکی که می‌بینید در سایت ما تبلیغ می‌شود، در بازار املاک در حال عرضه شدن به مشتریان هستند در حالی که شما این مزیت را دارید تا این خانه ها را به راحتی دسته بندی و بهترین مورد را برای خود انتخاب کنید. بنابراین، اگر در حال جستجو و یافتن ملکی هستید که می‌خواهید جزئیات آن را بررسی کنید، می‌توانید به سرعت و به راحتی با ابزار درخواست‌ زمان مشاهده آنلاین ما درخواست مشاهده کنید. کافی است در روز و زمانی که می‌خواهید ملک را مشاهده کنید مراجعه کنید و نماینده املاک مستقیماً به شما مراجعه می‌کند تا قرار شما را تأیید کند یا اگر قراری که درخواست کرده‌اید در دسترس نباشد، زمان دیگری را ترتیب دهد.
آیا می‌خواهید یکی از اولین کسانی باشید که املاکی را که مطابق با نیازهای شما هستند را مشاهده می‌کنید؟ دیجی ملک همان چیزی است که به آن نیاز دارید.
خانه ای پیدا کرده اید که حتما آن خانه را میخواهید اما در حال حاضر اجاره داده شده است؟ این اتفاق می افتد، اما ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم! در لیست خریداران رزرو ملک ثبت نام کنید و اگر به طور غیرمنتظره ای این ملک به بازار بازگردد، یکی از اولین کسانی خواهید بود که در این ارتباط با شما تماس گرفته می شود.

مشاوره رایگان طراحی سایت